Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Obrazek

 

Vaan (17let)

Vaan je sirotek, který ztratil celou svou rodinu ve válce proti Archadianskému Impériu.       Žije v Royal City of Rabanastre(Královském měste), které je pod nadvládou Impéria. Jeho sen je stát se vzdušným pirátem.

 

 

 

                     

Obrazek

                                    Ashe (19let)

              

            Ashe je jediným potomkem krále Raminase a jediným dědicem Dalmaského trůnu. Lidé věří že Ashe byla spolu se svým otcem Králem Raminasem zabita při invazi Impéria. Ashe se schovává a vede tajný odboj proti Impériu. Ashe moc dobře ví že má moc napravit situaci, v které se ona a její království nachází a nikdy si nedovolí připustit porážku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek
 Penelo(17let) 

Penelo je kamarádkou Vaana a jako Vaan ztratila celou svou rodinu ve válce s Impériem. Snaží se držet Vaana co nejdál od problémů s Impériem. Její bratři kteří patřili do Řádu, jí naučili základní principy boje. Penelo věří že tam kde je snaha je i naděje.

 

 

 

 

                                                                                                                   

Obrazek

            Basch(36let)

   

Bash je kapitán Řádu rytířů Dalmasky. Je známý jako galantní a statečný hrdina, který zvítězil v mnohých bitvách. Na rozdíl od ostatních kapitánů, kteří pocházejí ze šlechtického rodu, je Bash z běžné normální rodiny. Užívá si lásku lidu, který ho obdivuje. Dokuď ale není obviněn z vraždy Krále a je odveden v poutech.

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Balthier(22let)

 

 

Balthier je znám jako elegantní vzdušný pirát. Sám sebe popisuje jako vznešeného zloděje, který okrádá jen ty co si to zaslouží. Cestuje kam se mu zrovna chce a nikomu není zavázán. Během cestování se svojí partnerkou Fran, si vždy udělá čas na lehký flirt s dámamy, které na cestách potkává.

 

 

 

 

 

 

 

                                           

Obrazek

               Fran (??)  

 

Válečnice rasy viera. Fran je mistrem zbraní. Nemá žádnou zbraň s kterou by byla méně nebezpečná. Její schopnost boje s mečem je vyrovnaná jejímu umění boje s holýma rukama. Rasa viera se dožívá o mnoho déle než rasa lidská a jejich dlouhá historie je plná tajemství. Rozdíl ras, ale nijak neovlivňuje přátelství a důvěru mezi ní a Balthierem.